| Brand | €ŽAPC |
|---|---|
| Manufacturer | €ŽAPC, SCHNEIDER ELECTRIC, 1,2.3,4 BUILDINC WORKSHOP, HENGCHANCRONC INDUSl’RIAL PARK, SHILONC COMMUNIl’Y STIIYAN 51’RI’I]T. BAOAN DISTRICT’ SHENZFIEN. CHINA 5 I 8I08 |
| Series | €ŽBVX2200LI-IN |
| Colour | €ŽBlack |
| Form Factor | €ŽRack |
| Item Height | €Ž19 Centimeters |
| Item Width | €Ž39 Centimeters |
| Product Dimensions | €Ž14 x 39 x 19 cm; 12.2 kg |
| Batteries | €Ž2 12V batteries required. (included) |
| Item model number | €ŽBVX2200LI-IN |
| Voltage | €Ž2200 Volts |
| Wattage | €Ž1200 Watts |
| Battery Charge Time (in hours) | €Ž6 Hours |
| Average Battery Life (in hours) | €Ž5 Years |
| Are Batteries Included | €ŽYes |
| Manufacturer | €ŽAPC |
| Country of Origin | €ŽChina |
| Item Weight | €Ž12 kg 200 g |













Reviews
There are no reviews yet.