Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
About the Item Quiet operation Synchronizable RGB Lighting in 2 ways Highly Efficient Ventilation Technical Details Brand Antec Power Connector Type 4-pin PWM | 3-pin ARGB Voltage 13.2 Volts (DC) Cooling Method Air Compatible Devices Desktop, Server Noise
| Brand | Antec |
| Power Connector Type | 4-pin PWM | 3-pin ARGB |
| Voltage | 13.2 Volts (DC) |
| Cooling Method | Air |
| Compatible Devices | Desktop, Server |
| Noise Level | 25.6 Decibels |
| Material | Plastic Rubber |
| Maximum Rotational Speed | 1.5E+3 RPM |
| Air Flow Capacity | 52.75 Cubic Feet Per Minute |
| UPC | 761345400237 |
| Global Trade Identification Number | 00761345400237 |
| Manufacturer | Antec, Antec Inc. |
| Number of Items | 1 |
| Manufacturer | Antec Inc. |
| Model number | CAA-NEON120ARGB3P |
| Item Weight | 300 g |
| Product Dimensions | 12 x 15 x 12 cm; 300 g |
| Item model number | CAA-NEON120ARGB3P |
| Item Height | 12 Centimeters |
| Item Width | 15 Centimeters |
| Included Components | Fan |
| Brand | Antec |
| Power Connector Type | 4-pin PWM | 3-pin ARGB |
| Voltage | 13.2 Volts (DC) |
| Cooling Method | Air |
| Compatible Devices | Desktop, Server |
| Noise Level | 25.6 Decibels |
| Material | Plastic Rubber |
| Maximum Rotational Speed | 1.5E+3 RPM |
| Air Flow Capacity | 52.75 Cubic Feet Per Minute |
| UPC | 761345400237 |
| Global Trade Identification Number | 00761345400237 |
| Manufacturer | Antec, Antec Inc. |
| Number of Items | 1 |
| Manufacturer | Antec Inc. |
| Model number | CAA-NEON120ARGB3P |
| Item Weight | 300 g |
| Product Dimensions | 12 x 15 x 12 cm; 300 g |
| Item model number | CAA-NEON120ARGB3P |
| Item Height | 12 Centimeters |
| Item Width | 15 Centimeters |
| Included Components | Fan |
Reviews
There are no reviews yet.