Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Model AX4U320032G16A-CBK20 Product Series XPG GAMMIX D20 Memory Type DDR4 Capacity 32GB Kit Type 32GB x 1 Speed 3200 MHz Tested Latency 16-20-20 Tested Voltage 1.35 V Dimm Type UDIMM Profile Type Intel XMP Warranty Limited lifetime
| Model | AX4U320032G16A-CBK20 |
| Product Series | XPG GAMMIX D20 |
| Memory Type | DDR4 |
| Capacity | 32GB |
| Kit Type | 32GB x 1 |
| Speed | 3200 MHz |
| Tested Latency | 16-20-20 |
| Tested Voltage | 1.35 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | Intel XMP |
| Warranty | Limited lifetime |
| Model | AX4U320032G16A-CBK20 |
| Product Series | XPG GAMMIX D20 |
| Memory Type | DDR4 |
| Capacity | 32GB |
| Kit Type | 32GB x 1 |
| Speed | 3200 MHz |
| Tested Latency | 16-20-20 |
| Tested Voltage | 1.35 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | Intel XMP |
| Warranty | Limited lifetime |
Reviews
There are no reviews yet.