Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Features: Compact Low-Profile Heatsink Design Customizable RGB light effects Create Personalized Lightshow with XPG Prime PMIC for power supply stability On-die ECC error correction High-quality materials for stable overclocking Supports Intel XMP 3.0 an
Features:
| Model | AX5U6000C3016G-SLABRBK |
| Product Series | XPG LANCER BLADE RGB |
| Memory Type | DDR5 |
| Capacity | 16GB |
| Lighting | RGB |
| Kit Type | 16GB x 1 |
| Speed | 6000 MHz |
| Tested Latency | 30-40-40 |
| Tested Voltage | 1.4 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | AMD EXPO,Intel XMP |
| Warranty | Limited Lifetime |
Features:
| Model | AX5U6000C3016G-SLABRBK |
| Product Series | XPG LANCER BLADE RGB |
| Memory Type | DDR5 |
| Capacity | 16GB |
| Lighting | RGB |
| Kit Type | 16GB x 1 |
| Speed | 6000 MHz |
| Tested Latency | 30-40-40 |
| Tested Voltage | 1.4 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | AMD EXPO,Intel XMP |
| Warranty | Limited Lifetime |
Reviews
There are no reviews yet.