| Brand | €ŽAnt Esports |
|---|---|
| Manufacturer | €ŽAnt Esports, Ant Esports |
| Colour | €ŽMatt Silver, 3 in 1_AEC310 |
| Item Height | €Ž14.5 Centimeters |
| Item Width | €Ž1.8 Centimeters |
| Product Dimensions | €Ž7.8 x 1.8 x 14.5 cm; 48 g |
| Manufacturer | €ŽAnt Esports |
| Country of Origin | €ŽChina |
| Item Weight | €Ž48 g |










Reviews
There are no reviews yet.