Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
About the Item Control lighting effects and fan speed using 2.4GHz wireless signal while allowing multiple fans to be installed without the need for messy cable management Wireless function simplifies cable management Total LED capacity: 40 L-Connect 3 al
| Brand | Lian Li |
| Power Connector Type | 3-Pin |
| Voltage | 1 Volts |
| Wattage | 10 Watts |
| Cooling Method | Fan |
| Compatible Devices | Desktop, Gaming Console |
| Noise Level | 31.5 Decibels |
| Material | Plastic |
| Global Trade Identification Number | 04718466016768 |
| Manufacturer | Lian Li, Lian Li |
| Number of Items | 3 |
| Item Height | 28 Millimeters |
| Item Width | 124.5 Centimeters |
| Product Dimensions | 120 x 124.5 x 2.8 cm; 450 g |
| Item model number | UF-RS-SL120-WLS-3W |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | Lian Li |
| Item Weight | 450 g |
| Brand | Lian Li |
| Power Connector Type | 3-Pin |
| Voltage | 1 Volts |
| Wattage | 10 Watts |
| Cooling Method | Fan |
| Compatible Devices | Desktop, Gaming Console |
| Noise Level | 31.5 Decibels |
| Material | Plastic |
| Global Trade Identification Number | 04718466016768 |
| Manufacturer | Lian Li, Lian Li |
| Number of Items | 3 |
| Item Height | 28 Millimeters |
| Item Width | 124.5 Centimeters |
| Product Dimensions | 120 x 124.5 x 2.8 cm; 450 g |
| Item model number | UF-RS-SL120-WLS-3W |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | Lian Li |
| Item Weight | 450 g |
Reviews
There are no reviews yet.