Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
About the Item Top LCD for CPU Temperature Display : The cooler comes with a convenient LCD display on top that shows real time CPU Temperature of the CPU 6 Copper Heatpipes : Equipped with 6 Copper heatpipes, the cooler provides superior performance in k
| Product Dimensions | 12L x 2.5W x 12H Centimeters |
| Brand | Ant Esports |
| Power Connector Type | 4-Pin |
| Voltage | 5 Volts |
| Cooling Method | Fan |
| Compatible Devices | Desktop |
| Noise Level | 30.8 Decibels |
| Material | Polycarbonate, Rubber |
| Maximum Rotational Speed | 1500 RPM |
| Air Flow Capacity | 65.4 Cubic Feet Per Minute |
| Manufacturer | Ant Esports, Ant Esports |
| Number of Items | 1 |
| Colour | Black |
| Item model number | SCIFLOW KIT – Black |
| Included Components | Case Fan x3, Hub x1, Remote x1, User Manual x1, Screw Set x1 |
| Manufacturer | Ant Esports |
| Item Weight | 150 g |
| Product Dimensions | 12L x 2.5W x 12H Centimeters |
| Brand | Ant Esports |
| Power Connector Type | 4-Pin |
| Voltage | 5 Volts |
| Cooling Method | Fan |
| Compatible Devices | Desktop |
| Noise Level | 30.8 Decibels |
| Material | Polycarbonate, Rubber |
| Maximum Rotational Speed | 1500 RPM |
| Air Flow Capacity | 65.4 Cubic Feet Per Minute |
| Manufacturer | Ant Esports, Ant Esports |
| Number of Items | 1 |
| Colour | Black |
| Item model number | SCIFLOW KIT – Black |
| Included Components | Case Fan x3, Hub x1, Remote x1, User Manual x1, Screw Set x1 |
| Manufacturer | Ant Esports |
| Item Weight | 150 g |
Reviews
There are no reviews yet.