| Brand | tomtoc |
|---|---|
| Product Dimensions | 36 x 22 x 10 cm; 460 g |
| Item model number | A54A1K1 |
| Manufacturer | tomtoc |
| Series | T24s1k1 |
| Colour | Khaki |
| Are Batteries Included | No |
| Item Weight | 460 g |
| Guaranteed software updates until | unknown |
Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
About the item An EDC Companion: Combining minimalist modern urban aesthetics and functionality, the Navigator-T24 Sling Bag features a compact design for everyday carrying Decent Organization: This vertical sling provides multiple, versatile pockets to k
| Brand | tomtoc |
|---|---|
| Product Dimensions | 36 x 22 x 10 cm; 460 g |
| Item model number | A54A1K1 |
| Manufacturer | tomtoc |
| Series | T24s1k1 |
| Colour | Khaki |
| Are Batteries Included | No |
| Item Weight | 460 g |
| Guaranteed software updates until | unknown |
| Brand | tomtoc |
|---|---|
| Product Dimensions | 36 x 22 x 10 cm; 460 g |
| Item model number | A54A1K1 |
| Manufacturer | tomtoc |
| Series | T24s1k1 |
| Colour | Khaki |
| Are Batteries Included | No |
| Item Weight | 460 g |
| Guaranteed software updates until | unknown |
Reviews
There are no reviews yet.