Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
About the Item Pump features an embedded 1.54 square LCD screen to display real-time system info or custom images * Adjustable screen orientation accommodates pump head position Powerful Asetek pump provides optimal cooling and up to 2,800 RPM whisper-qui
| Product Dimensions | 12L x 12W x 2.5H Centimeters |
| Brand | Ant Esports |
| Power Connector Type | 3-Pin |
| Cooling Method | Fan |
| Compatible Devices | Desktop |
| Noise Level | 29.2 Decibels |
| Material | Polycarbonate |
| Maximum Rotational Speed | 2000 RPM |
| Manufacturer | Ant Esports, Ant Esports |
| Number of Items | 1 |
| Colour | Black |
| Item model number | Infinityflow |
| Included Components | Case Fan |
| Manufacturer | Ant Esports |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 60 g |
| Product Dimensions | 12L x 12W x 2.5H Centimeters |
| Brand | Ant Esports |
| Power Connector Type | 3-Pin |
| Cooling Method | Fan |
| Compatible Devices | Desktop |
| Noise Level | 29.2 Decibels |
| Material | Polycarbonate |
| Maximum Rotational Speed | 2000 RPM |
| Manufacturer | Ant Esports, Ant Esports |
| Number of Items | 1 |
| Colour | Black |
| Item model number | Infinityflow |
| Included Components | Case Fan |
| Manufacturer | Ant Esports |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 60 g |
Reviews
There are no reviews yet.