| Product Dimensions | €Ž14.8L x 12.5W x 11.5H Centimeters |
|---|---|
| Brand | €ŽAnt Esports |
| Cooling Method | €ŽFan |
| Compatible Devices | €ŽDesktop |
| Noise Level | €Ž30 dB |
| Material | €ŽPolycarbonate |
| Manufacturer | €ŽAnt Esports, Ant Esports |
| Number of Items | €Ž1 |
| Series | €ŽANT |
| Colour | €ŽICE C621 |
| Item model number | €ŽICE C621 |
| Included Components | €ŽCPU Cooler, Mounting Kit, User Manual |
| Manufacturer | €ŽAnt Esports |
| Country of Origin | €ŽChina |
| Item Weight | €Ž270 g |















Reviews
There are no reviews yet.