| Product Dimensions | €Ž12.8L x 8W x 15.5H Centimeters |
|---|---|
| Brand | €ŽAnt Esports |
| Power Connector Type | €Ž3-Pin |
| Voltage | €Ž12 Volts |
| Wattage | €Ž45 Watts |
| Cooling Method | €ŽAir |
| Compatible Devices | €ŽDesktop |
| Noise Level | €Ž37 dB |
| Material | €ŽAluminum |
| Maximum Rotational Speed | €Ž2000 RPM |
| Air Flow Capacity | €Ž73.6 Cubic Feet Per Minute |
| Manufacturer | €ŽAcro Engineering Company, Z-41, Okhla Industrial Area, Phase -II, New Delhi- 110020, 9910038574, Ant Esports |
| Number of Items | €Ž1 |
| Series | €ŽANT |
| Colour | €ŽICE C612 V2 |
| Item model number | €ŽICE-C612 |
| Are Batteries Included | €ŽNo |
| Included Components | €Ž1 x CPU Cooler, Mounting Kit, User Manual and Thermal Paste |
| Manufacturer | €ŽAnt Esports |
| Country of Origin | €ŽIndia |
| Item Weight | €Ž710 g |










Reviews
There are no reviews yet.