Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
About the Item COOL AND CAPABLE: Direct contact technology puts the conductive copper pipes directly onto the CPU, maximizing cooling potential. MATERIALS: It’s as cool as it is cool-looking thanks to a sleek aluminum heat pipe cover. It provides excellen
Â
Â
Â
| Product Dimensions | 39.7L x 12W x 2.7H Centimeters |
| Brand | Ant Esports |
| Cooling Method | Water |
| Compatible Devices | Desktop |
| Noise Level | 35 Decibels |
| Material | Aluminium |
| Maximum Rotational Speed | 1800 RPM |
| Air Flow Capacity | 67.96 Cubic Feet Per Minute |
| Manufacturer | Ant Esports, Ant Esports |
| Number of Items | 1 |
| Colour | White |
| Item model number | ICE Chroma 360 ARGB White |
| Included Components | Liquid Cooler |
| Manufacturer | Ant Esports |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 2 kg 260 g |
Â
Â
Â
| Product Dimensions | 39.7L x 12W x 2.7H Centimeters |
| Brand | Ant Esports |
| Cooling Method | Water |
| Compatible Devices | Desktop |
| Noise Level | 35 Decibels |
| Material | Aluminium |
| Maximum Rotational Speed | 1800 RPM |
| Air Flow Capacity | 67.96 Cubic Feet Per Minute |
| Manufacturer | Ant Esports, Ant Esports |
| Number of Items | 1 |
| Colour | White |
| Item model number | ICE Chroma 360 ARGB White |
| Included Components | Liquid Cooler |
| Manufacturer | Ant Esports |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 2 kg 260 g |
Reviews
There are no reviews yet.