| Brand | €ŽAnt Esports |
|---|---|
| Connector Type | €ŽHDMI |
| Cable Type | €ŽHDMI |
| Compatible Devices | €ŽLaptop, Monitor, Projector, Television |
| Special Feature | €ŽBraided, High Speed, Tangle Free |
| Connector Gender | €ŽMale-to-Male |
| Data Transfer Rate | €Ž18 Gigabits Per Second |
| Shape | €ŽRound |
| Number of Pins | €Ž19 |
| Frequency | €Ž60 Hz |
| Item Weight | €Ž100 Grams |
| Specification Met | €ŽAutumn |
| Indoor/Outdoor Usage | €ŽIndoor |
| Number of Items | €Ž1 |
| Manufacturer | €ŽAnt Esports, Ant Esports |
| Model | €ŽAEH002 |
| Product Dimensions | €Ž200 x 0.3 x 0.3 cm; 100 g |
| Item model number | €ŽAEH002 |
| Special Features | €ŽBraided, High Speed, Tangle Free |
| Mounting Hardware | €ŽHDMI Cable |
| Batteries Included | €ŽNo |
| Batteries Required | €ŽNo |
| Material | €Žpvc |
| Manufacturer | €ŽAnt Esports |
| Item Weight | €Ž100 g |










Reviews
There are no reviews yet.