Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
About the Item Lian Li UNI FAN SL Wireless 3 x 120mm KIT Case Fan I Cooler – Black I with Reverse Blade I G99.12RSL1W3B.IN Technical Details Product Dimensions 12L x 2.5W x 12H Centimeters Brand Ant Esports Power Connector Type 4-Pin Cooling Method Fan Co
Â
Â
Â
| Product Dimensions | 12L x 2.5W x 12H Centimeters |
| Brand | Ant Esports |
| Power Connector Type | 4-Pin |
| Cooling Method | Fan |
| Compatible Devices | Desktop, Laptop |
| Maximum Rotational Speed | 1.8E+3 RPM |
| Air Flow Capacity | 47.2 Cubic Feet Per Minute |
| Manufacturer | Ant Esports, Ant Esports |
| Number of Items | 1 |
| Item model number | Stackerflow Kit White |
| Included Components | Case Fan |
| Manufacturer | Ant Esports |
| Item Weight | 530 g |
Â
Â
Â
| Product Dimensions | 12L x 2.5W x 12H Centimeters |
| Brand | Ant Esports |
| Power Connector Type | 4-Pin |
| Cooling Method | Fan |
| Compatible Devices | Desktop, Laptop |
| Maximum Rotational Speed | 1.8E+3 RPM |
| Air Flow Capacity | 47.2 Cubic Feet Per Minute |
| Manufacturer | Ant Esports, Ant Esports |
| Number of Items | 1 |
| Item model number | Stackerflow Kit White |
| Included Components | Case Fan |
| Manufacturer | Ant Esports |
| Item Weight | 530 g |
Reviews
There are no reviews yet.