Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Technical Details Brand ADATA Manufacturer ADATA, ADATA TECHNOLOGY CO LTD Series LANCER Colour Black Form Factor DIMM Item model number S0237914 RAM Size 16 GB Memory Technology DDR5 Computer Memory Type DIMM Voltage 1.2 Volts Manufacturer ADATA Item Weig
| Brand | ADATA |
| Manufacturer | ADATA, ADATA TECHNOLOGY CO LTD |
| Series | LANCER |
| Colour | Black |
| Form Factor | DIMM |
| Item model number | S0237914 |
| RAM Size | 16 GB |
| Memory Technology | DDR5 |
| Computer Memory Type | DIMM |
| Voltage | 1.2 Volts |
| Manufacturer | ADATA |
| Item Weight | 30 g |
| Brand | ADATA |
| Manufacturer | ADATA, ADATA TECHNOLOGY CO LTD |
| Series | LANCER |
| Colour | Black |
| Form Factor | DIMM |
| Item model number | S0237914 |
| RAM Size | 16 GB |
| Memory Technology | DDR5 |
| Computer Memory Type | DIMM |
| Voltage | 1.2 Volts |
| Manufacturer | ADATA |
| Item Weight | 30 g |
Reviews
There are no reviews yet.