Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Model AX4U32008G16A-SWHD35 Product Series XPG GAMMIX D35 Memory Type DDR4 Capacity 8GB Lighting N/A Kit Type 8GB x 1 Speed 3200 MHz Tested Latency 16-20-20 Tested Voltage 1.35 V Dimm Type UDIMM Profile Type Intel XMP Warranty Limited Lifetime
| Model | AX4U32008G16A-SWHD35 |
| Product Series | XPG GAMMIX D35 |
| Memory Type | DDR4 |
| Capacity | 8GB |
| Lighting | N/A |
| Kit Type | 8GB x 1 |
| Speed | 3200 MHz |
| Tested Latency | 16-20-20 |
| Tested Voltage | 1.35 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | Intel XMP |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Model | AX4U32008G16A-SWHD35 |
| Product Series | XPG GAMMIX D35 |
| Memory Type | DDR4 |
| Capacity | 8GB |
| Lighting | N/A |
| Kit Type | 8GB x 1 |
| Speed | 3200 MHz |
| Tested Latency | 16-20-20 |
| Tested Voltage | 1.35 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | Intel XMP |
| Warranty | Limited Lifetime |
Reviews
There are no reviews yet.