Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Model AX5U6000C3016G-DTLABBK Product Series XPG LANCER BLADE Memory Type DDR5 Capacity 32GB Kit Type 16GB x 2 Speed 6000 MHz Tested Latency 30-40-40 Tested Voltage 1.4 V Dimm Type UDIMM Profile Type Intel XMP,AMD EXPO Warranty Limited Lifetime
| Model | AX5U6000C3016G-DTLABBK |
| Product Series | XPG LANCER BLADE |
| Memory Type | DDR5 |
| Capacity | 32GB |
| Kit Type | 16GB x 2 |
| Speed | 6000 MHz |
| Tested Latency | 30-40-40 |
| Tested Voltage | 1.4 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | Intel XMP,AMD EXPO |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Model | AX5U6000C3016G-DTLABBK |
| Product Series | XPG LANCER BLADE |
| Memory Type | DDR5 |
| Capacity | 32GB |
| Kit Type | 16GB x 2 |
| Speed | 6000 MHz |
| Tested Latency | 30-40-40 |
| Tested Voltage | 1.4 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | Intel XMP,AMD EXPO |
| Warranty | Limited Lifetime |
Reviews
There are no reviews yet.