Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
About the Item RAM Size/Kit Size: 32GB | RAM Technology: DDR5 Memory Speed: 6000MHz |CAS Latency: CL 30-40-40 Operating temperature: 0°C to 85°C/Operating voltage: 1.35-1.45V Supports Intel XMP 3.0 and AMD EXPO for easy overclocking Dimensions(LxWxH): 133
| Model | AX5U6000C3032G-CLARBK |
| Product Series | XPG LANCER RGB |
| Memory Type | DDR5 |
| Capacity | 32GB |
| Lighting | RGB |
| Kit Type | 32GB x 1 |
| Speed | 6000 MHz |
| Tested Latency | 30-40-40 |
| Tested Voltage | 1.35 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | Intel XMP,AMD EXPO |
| Warranty | Limited lifetime |
| Model | AX5U6000C3032G-CLARBK |
| Product Series | XPG LANCER RGB |
| Memory Type | DDR5 |
| Capacity | 32GB |
| Lighting | RGB |
| Kit Type | 32GB x 1 |
| Speed | 6000 MHz |
| Tested Latency | 30-40-40 |
| Tested Voltage | 1.35 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | Intel XMP,AMD EXPO |
| Warranty | Limited lifetime |
Reviews
There are no reviews yet.