Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Features: Compact Low-Profile Heatsink Design PMIC for power supply stability On-die ECC error correction High-quality materials for stable overclocking Works with the Latest AMD Platforms Supports Intel XMP 3.0 and AMD EXPO for easy overclocking Model AX
Features:
| Model | AX5U6000C4816G-DTLABBK |
| Product Series | XPG LANCER |
| Memory Type | DDR5 |
| Capacity | 32GB |
| Kit Type | 16GB x 2 |
| Speed | 6000 MHz |
| Tested Latency | 48-48-48 |
| Tested Voltage | 1.4 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | Intel XMP,AMD EXPO |
| Warranty | Limited Lifetime |
Features:
| Model | AX5U6000C4816G-DTLABBK |
| Product Series | XPG LANCER |
| Memory Type | DDR5 |
| Capacity | 32GB |
| Kit Type | 16GB x 2 |
| Speed | 6000 MHz |
| Tested Latency | 48-48-48 |
| Tested Voltage | 1.4 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | Intel XMP,AMD EXPO |
| Warranty | Limited Lifetime |
Reviews
There are no reviews yet.