Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
About the Item RAM Size/Kit Size: 16GB RAM Technology: DDR4 Memory Speed: 3200MHz |CAS Latency: CL 16-20-20 Operating temperature: 0°C to 85°C/Operating voltage: 1.35V – 1.5V Intel XMP 2.0 for accessible overclocking Dimensions (L x W x H): 133.35 x 43.56
| Brand | XPG |
| Manufacturer | XPG, XPG |
| Series | Spectrix |
| Colour | White |
| Form Factor | DIMM |
| Item Height | 8 Millimeters |
| Item Width | 40 Millimeters |
| Product Dimensions | 13.3 x 4 x 0.8 cm; 46 g |
| Item model number | D50 |
| RAM Size | 16 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Voltage | 1.35 Volts |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | XPG |
| Item Weight | 46 g |
| Brand | XPG |
| Manufacturer | XPG, XPG |
| Series | Spectrix |
| Colour | White |
| Form Factor | DIMM |
| Item Height | 8 Millimeters |
| Item Width | 40 Millimeters |
| Product Dimensions | 13.3 x 4 x 0.8 cm; 46 g |
| Item model number | D50 |
| RAM Size | 16 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Voltage | 1.35 Volts |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | XPG |
| Item Weight | 46 g |
Reviews
There are no reviews yet.