Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
Model AX5U8000C3816G-DCLARBK Product Series XPG LANCER RGB Memory Type DDR5 Capacity 32GB Lighting RGB Kit Type 16GB x 2 Speed 8000 MHz Tested Latency 38-48-48 Tested Voltage 1.45 V Dimm Type UDIMM Profile Type Intel XMP,AMD EXPO Warranty Limited Lifetim
| Model | AX5U8000C3816G-DCLARBK |
| Product Series | XPG LANCER RGB |
| Memory Type | DDR5 |
| Capacity | 32GB |
| Lighting | RGB |
| Kit Type | 16GB x 2 |
| Speed | 8000 MHz |
| Tested Latency | 38-48-48 |
| Tested Voltage | 1.45 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | Intel XMP,AMD EXPO |
| Warranty | Limited Lifetime |
| Model | AX5U8000C3816G-DCLARBK |
| Product Series | XPG LANCER RGB |
| Memory Type | DDR5 |
| Capacity | 32GB |
| Lighting | RGB |
| Kit Type | 16GB x 2 |
| Speed | 8000 MHz |
| Tested Latency | 38-48-48 |
| Tested Voltage | 1.45 V |
| Dimm Type | UDIMM |
| Profile Type | Intel XMP,AMD EXPO |
| Warranty | Limited Lifetime |
Reviews
There are no reviews yet.