Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
About the Item Universal Compatibility: Supports Both The Intel (Core 6th, 7th, 8th, 9th, 10th, 11th Gen) AMD (Ryzen 3000, 4000, 5000 Series) Laptop CPUs. OC Ready: Supports 1 Click Overclocking With XMP (Extreme Memory Profile) Technology For Maximum Per
| Brand | ADATA |
| Manufacturer | Adata, Adata Technology co , Ltd , 2F,No.258,Liancheng Rd , Zhonghe Dist., New Taipei City 253, Taiwan |
| Series | Premier 32GB 3200MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory |
| Colour | Green |
| Form Factor | SO-DIMM |
| Item Height | 10 Centimeters |
| Item Width | 5 Centimeters |
| Product Dimensions | 25 x 5 x 10 cm; 11.34 g |
| Item model number | AD4S320032G22-SGN |
| RAM Size | 32 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Memory Clock Speed | 3200 MHz |
| Voltage | 1.2 Volts |
| Hardware Platform | PC |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | Adata |
| Item Weight | 11.3 g |
| Brand | ADATA |
| Manufacturer | Adata, Adata Technology co , Ltd , 2F,No.258,Liancheng Rd , Zhonghe Dist., New Taipei City 253, Taiwan |
| Series | Premier 32GB 3200MHz DDR4 SO-DIMM Laptop Memory |
| Colour | Green |
| Form Factor | SO-DIMM |
| Item Height | 10 Centimeters |
| Item Width | 5 Centimeters |
| Product Dimensions | 25 x 5 x 10 cm; 11.34 g |
| Item model number | AD4S320032G22-SGN |
| RAM Size | 32 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Memory Clock Speed | 3200 MHz |
| Voltage | 1.2 Volts |
| Hardware Platform | PC |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | Adata |
| Item Weight | 11.3 g |
Reviews
There are no reviews yet.