Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
About the Item RAM Size/Kit Size: 8GB (1 x 8GB) | RAM Technology: DDR4 Memory Speed: 3200MHz |CAS Latency: CL 16-20-20 Operating temperature: : 0°C to 85°C/Operating voltage: 1.35V-1.5V Intel XMP 2.0 for accessible overclocking Dimensions (L x W x H): 133
| Brand | XPG |
| Manufacturer | ADATA, ADATA |
| Series | Spectrix D50 |
| Colour | Black |
| Form Factor | DIMM |
| Item Height | 8 Millimeters |
| Item Width | 40 Millimeters |
| Product Dimensions | 13.33 x 4 x 0.8 cm; 73.66 g |
| Item model number | AX4U32008G16A-ST50 |
| RAM Size | 8 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Memory Clock Speed | 3200 MHz |
| Voltage | 1.2 Volts |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | ADATA |
| Item Weight | 73.7 g |
| Brand | XPG |
| Manufacturer | ADATA, ADATA |
| Series | Spectrix D50 |
| Colour | Black |
| Form Factor | DIMM |
| Item Height | 8 Millimeters |
| Item Width | 40 Millimeters |
| Product Dimensions | 13.33 x 4 x 0.8 cm; 73.66 g |
| Item model number | AX4U32008G16A-ST50 |
| RAM Size | 8 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Memory Clock Speed | 3200 MHz |
| Voltage | 1.2 Volts |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | ADATA |
| Item Weight | 73.7 g |
Reviews
There are no reviews yet.