Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
About the Item Universal Compatibility: Supports Both The Intel (Core 6th, 7th, 8th, 9th, 10th, 11th Gen) AMD (Ryzen 1000, 2000, 3000, 5000 Series) Desktop CPUs. OC Ready: Supports 1 Click Overclocking With XMP (Extreme Memory Profile) Technology For Maxi
| Brand | ADATA |
| Manufacturer | ADATA, Adata Technology co , Ltd , 2F,No.258,Liancheng Rd , Zhonghe Dist., New Taipei City 253, Taiwan |
| Series | Premier 8GB 3200MHz DDR4 U-DIMM Desktop Memory |
| Colour | Green |
| Form Factor | DIMM |
| Item Height | 6.5 Inches |
| Item Width | 9.7 Inches |
| Product Dimensions | 2.79 x 24.64 x 16.51 cm; 10 g |
| Item model number | AD4U32008G22-SGN |
| RAM Size | 8 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Voltage | 1.2 Volts |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | ADATA |
| Item Weight | 10 g |
| Brand | ADATA |
| Manufacturer | ADATA, Adata Technology co , Ltd , 2F,No.258,Liancheng Rd , Zhonghe Dist., New Taipei City 253, Taiwan |
| Series | Premier 8GB 3200MHz DDR4 U-DIMM Desktop Memory |
| Colour | Green |
| Form Factor | DIMM |
| Item Height | 6.5 Inches |
| Item Width | 9.7 Inches |
| Product Dimensions | 2.79 x 24.64 x 16.51 cm; 10 g |
| Item model number | AD4U32008G22-SGN |
| RAM Size | 8 GB |
| Memory Technology | DDR4 |
| Computer Memory Type | DDR4 SDRAM |
| Voltage | 1.2 Volts |
| Are Batteries Included | No |
| Manufacturer | ADATA |
| Item Weight | 10 g |
Reviews
There are no reviews yet.