Top picks this week. Up to 50% off the best selling products.
About the Item Universal Compatibility: Supports Both The Intel (Core 12th Gen And Above) AMD (Ryzen 6000 And Above) Series Laptop CPUs. High Frequency: Blazing Fast Speed Of 4800MHz (4800MT/s) A Major Leap In DRAM Performance Compared To DDR4 Memory Modu
| Model | AD5S480016G-S |
| Memory Type | DDR5 |
| Capacity | 16GB |
| Kit Type | 16GB x 1 |
| Speed | 4800 MHz |
| Tested Latency | 40 |
| Tested Voltage | 1.1 V |
| Dimm Type | SODIMM |
| Model | AD5S480016G-S |
| Memory Type | DDR5 |
| Capacity | 16GB |
| Kit Type | 16GB x 1 |
| Speed | 4800 MHz |
| Tested Latency | 40 |
| Tested Voltage | 1.1 V |
| Dimm Type | SODIMM |
Reviews
There are no reviews yet.